Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Pomoc rzeczowa

Pomoc materialną kierujemy do dzieci z rodzin potrzebujacych wsparcia! Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli – dołączcie z pomocą rzeczową.

Stworzyliśmy w oparciu o wnikliwe obserwacje dzieci uczestniczących w naszych projektach, kontakty ze szkołami i instytucjami pomocy społecznej, własną “Bazę danych” dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujacych wsparcia. Podlega ona ciągłej aktualizacji, bo na bieżąco zgłaszają się do nas matki, które znalazły się wraz z dziećmi w rozpaczliwej sytuacji. “Baza danych” liczy obecnie około 600 dzieciaków z ponad 200 rodzin z Będzina i okolic.

Zadajemy pytanie “Czego potrzebujesz?”. Nie zawsze możemy przyjść z pomocą. Dlatego apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie.

Coś, co nie jest już komuś już potrzebne, innym może się przydać. Informujcie nas o zbędnych dla Was rzeczach, przekażemy je w odpowiednie miejsca lub Was skierujemy bezpośrednio do potrzebujących.

Zasilcie w grudniu prowiantem żywnościowym kosze świąteczne “Brygady koszykowej”.

Pytajcie nas, czego potrzebują dzieci i ich rodziny. Najczęściej: żywnosci, ubrań, środków czystości, przyborów szkolnych, opału na zimę...

« powrót