Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Wypowiedzi

“Pragnę wyrazić słowa szczerego uznania dla Państwa charytatywnej działalności na rzecz najmłodszych mieszkańców Będzina. Gratuluję świeżych i niezwykle cennych pomysłów, które zostały przez Państwa zrealizowane w ostatnim czasie. Wierzę, że prowadzone działania, pobudzajac twórczą aktywność młodych ludzi, wspierając ich talenty, ucząc i wychowując, pozwalają uczestniczącym w nich dzieciom i młodzieży uwierzć w swoje możliwości oraz lepsze jutro – są prawdziwym budowaniem wizji lepszej przyszłości – budowaniem nadziei.”

Prezydent Miasta Będzina – Radosław Baran

“Z zainteresowaniem obserwuję działalność Stowarzyszenia Dzieciom Będzina. To dopiero kilka miesięcy od momentu powstania, a już tyle ciekawych i różnorodnych propozycji dla dzieci i młodzieży.
Gratuluję pomysłów, zwłaszcza imprez rekreacyjnych, dodatkowych zajęć z języków obcych oraz Saloniku Literackiego. Osiągnięcia będzińskich uczniów w konkursie “Twórczość ze szkolnej ławy” potwierdzają istnienie w naszym mieście niemałej grupy młodych mistrzów pióra. Inicjatywa stowarzyszenia, aby objęć ich szczególną opieką, jest bardzo cenna.
Życzę wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz dzieci wielu sprzymierzeńców.”

Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Będzinie Roman Goczoł

« powrót