Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Kreisel

Strona www: http://kreisel.pl/pol/

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Prezesem spółki jest Szczepan Gawłowski. Firma jest związana z niemiecką spółką KREISEL GmbH, należącą do grupy Haslberger.

Działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne – w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic oraz w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego. W 2004 roku rozpoczęła się budowa kolejnej fabryki KREISEL w Kałudze pod Moskwą (wcześniej powstała spółka KREISEL RUS z siedziba w Moskwie).

Firma jest związana z niemiecką spółką KREISEL GmbH, należącą do grupy Haslberger zrzeszającej takich potentatów w produkcji materiałów budowlanych jak: Hasit (Niemcy, Czechy), Roefix (Austria), Fixit (Szwajcaria), Renova, Greutol.

Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne).

Dla zagwarantowania najwyższej jakości produktów z logo KREISEL, spółka posiada własne laboratoria w zakładach produkcyjnych, gdzie prowadzone są badania nad nowymi i już wykorzystywanymi produktami. Współpracuje także z ośrodkami naukowymi.

Dyrektorem oddziału KRESEL – Zakład Będzin jest pani Ewa Malec.

« powrót