Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Polska Energia PKH Sp. z o.o.

Strona www: http://www.polskaenergia.pl

Polska Energia – Pierwsza Kompania Handlowa Sp. z o.o. jest jednym z pionierów wolnego rynku energii elektrycznej w Polsce. W ciągu swojej dotychczasowej działalności Spółka zdołała udowodnić, że sukces na rynku energii może być udziałem polskiej firmy, zatrudniającej niewielki zespół specjalistów.
Podstawowe i główne działania Polskiej Energii koncentrują się na obrocie energią elektryczną i uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych na terenie całego kraju oraz na rynkach międzynarodowych. Przyjęta strategia działania zakłada aktywne uczestnictwo w tworzeniu konkurencyjnego rynku energii elektrycznej.

Celem działania Polskiej Energii jest zapewnienie wszystkim swoim Klientom dostaw energii elektrycznej i usług z nią związanych, tak aby zwiększyć efektywność i zredukować koszty jej użytkowania.Polska Energia jako firma tworzy rodzaj pomostu pomiędzy kontrahentami, z jednej strony spełnia dobrze znane oczekiwania swoich Odbiorców, z drugiej zaś gwarantuje swoim Dostawcom rynki zbytu i optymalizację produkcji.

Aby móc jak najskuteczniej wypełniać założone cele w zakres działalności Spółki wchodzą następujące elementy:

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie dostaw energii elektrycznej i rozliczeń usługi przesyłowej,
  • Doradztwo w negocjacjach warunków umów sprzedaży energii elektrycznej oraz umów przesyłowych,
  • Opracowywanie analiz rynkowych podaży, popytu i efektywności

inwestycji.

Polska Energia – Pierwsza Kompania Handlowa Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Południowego Koncernu Energetycznego S.A.

« powrót