Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

Pomoc dzieciom i młodzieży z powiatu oraz miasta Będzin.


42-500 Będzin
ul. Modrzejowska 89
dzieciombedzina@interia.pl
tel.: (0-32) 761 82 54

KRS 0000219000
Organizacja Pożytku Publicznego


Nawigacja:


Jaro Max i Kesja

Biuro Rachunkowe KesJa

Firma Handlowo-Usługowa Jaro Max – Jarosław Jąderko, tel: 0-505-696-690 to reklama na słupach i tablicach ogłoszeniowych, pewna i sprawdzona forma przekazu informacji trafiająca do szerokiego grona odbiorców.
Informacja poprzez plakat trafia także do odbiorcy, do którego nie docierają inne media. Plakatowanie to również niskie koszty akcji reklamowych.
Firma posiada ponad 60 miejsc przeznaczonych pod plakat informacyjno-ogłoszeniowy. Nośniki reklamowe usytuowane są w pobliżu najbardziej uczęszczanych szlaków komunikacyjnych oraz w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. Istnieje możliwość wynajęcia całej powierzchni słupa lub jego części. Propozycja obejmuje również ekspozycję pojedynczych plakatów na wybranych nośnikach.
Nośniki reklamowe pod mały plakat znajdują się na terenie Czeladzi oraz Będzina i innych miast w terenie np. Wojkowic.
Na stronie www.jaromax.pl znajduje się cennik ekspozycji plakatów w zależności od formatu oraz czasu ekspozycji. Podane ceny obejmują plakatowanie, stały monitoring w czasie trwania zamówienia oraz usunięcie ekspozycji. Większe zamówienia wiążą się z dodatkowym rabatem.

« powrót